Click here to view the original image of 720x538px and 50KB.


Click here to view the original image of 800x600px and 274KB.


Click here to view the original image of 800x600px and 226KB.
Click here to view the original image of 800x394px and 35KB.زدبازی نام یکی از گروه‌های رپ فارسی و راک است که در لندن و پاریس فعالیت می‌کند.

سامان ویلسون و مهراد هیدن زمانی با هم در یک دبیرستان در تهران تحصیل می‌کردند و همین باعث آشنایی این دو و شکل گیری این گروه شد. این دو بعداً در یک مهمانی با سهراب ام جی آشنا شدند

آنها در آهنگهایشان چنین ادعا می‌کنند که بهترین گروه رپ ایرانی هستند. اولین گروهی که فرمول ۲ بیتی رو به ایران آوردند و سبک‌های مختلف ارایه می‌دهند.

سه خوانندهٔ اولیه گروه عبارت‌اند از:

سیاوش سیجل (Sijal) و علیرضا جی جی (JJ) قبلا دو عضو افتخاری گروه بودند و در بعضی از آهنگ‌ها با زد بازی مشارکت داشته‌اند و 4 سال است به جمع این گروه پیوسته‌اند. در واقع این دو نفر در فرانسه خود مشغول به ضبط آهنگ اند. ] همچنین نسیم كه یكی از R & B خوان های فارسی زبان است به عنوان هم خوان با این گروه همکاری می‌کند.

این گروه تا به حال بیش از ۳۰ آهنگ به صورت تکی منتشر کرده اند و اولین آلبوم این گروه در مراحل ساخت میباشد و احتمالا در سال 2012 منتشر خواهد شد.

آن‌ها برای مدت حدود ۵ ماه کناره گیری کردند واقدام به اعلام خبر منحل شدن گروه زد بازی نمودند ولی بعد از این مدت آهنگ «مثل من» خود را پخش کردند.

محتویات

 [نهفتن